R, 27.05.2022

Loodusteaduste päeval valmis Sindi koolis jäätiski

Silvia Paluoja
, reporter
Loodusteaduste päeval valmis Sindi koolis jäätiski
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
“Määrake, milliste taimede ja marjadega on tegemist,” andis Sindi gümnaasiumi ajaloo- ja bioloogiaõpetaja Eedi Lelov kätte üles­ande järgmisele võistkonnale kooli esimesel loodusteaduste päeval.
“Määrake, milliste taimede ja marjadega on tegemist,” andis Sindi gümnaasiumi ajaloo- ja bioloogiaõpetaja Eedi Lelov kätte üles­ande järgmisele võistkonnale kooli esimesel loodusteaduste päeval. Foto: Mailiis Ollino

Sindi gümnaasiumi ajaloolises tiivas sagisid ­eile õpilased, nagu oleksid käimas eksamid, mil ärevuses is­tutakse klassiuste taga koridoris põrandal ja mahutatakse pähe viimaseid tarkusi.

Teadmisi, mis kuluvad marjaks ära bioloogias, geograafias, füüsikas ja keemias, tuues võistkonnale võimalikult palju punkte kooli ajaloos esimesel loodusteaduste päeval.

Alates seitsmendast klassist oli see nagu tavaline koolipäev, ainult et “tunnid” toimusid vaid loodusega seotud õppeainetes ja nii, et klassid olid end jaganud viie- kuni seitsmeliikmelis­tesse võistkondadesse, millele olid võtnud nimegi.

Märksõnad
Tagasi üles