Sisukord
Uudised
Paberleht

“Teeme ära” tuli tänavu varem: Pärnus tegutsevad sarikoristajad

4 min lugemist
Nädala­vahetusel korjatud prügi Papiniidu silla lähedalt, sellele tuli järgnevatel päevadel lisagi. FOTO: Mailiis Ollino

Pärnus Papiniidu silla lähedal Kaasiku tänaval elav politseitöötaja Ants Tammisto oli südamepõhjani liigutatud, kui nägi, et tundmatud heategijad olid korrastanud sealse ujumispaiga Pärnu jõe ääres. Ja kaugemale veelgi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

“Minu vaimustus oli lihtsalt nii suur, et ... Oeh. Inimesed on sellist vaeva näinud ja veel tasu küsimata!” oli talisuplusega tegelev Tammisto emotsionaalne ja siiralt tänulik. “Mõtlesin, et kes küll olid need pioneerid, kes nädalavahetusel kõik korda tegid. See jõeäär oli enne pehmelt öeldes ropp: kalameeste jäetud konservid, vanad viina- ja õllepudelid, mõni purukski pekstud.”

Tammisto sõnutsi oldi tänavaelanikega juba arutatud, kas valida uus ujumispaik või võtta ette suur töö ja see korda teha. “Ja nüüd jõudsid ühed head inimesed selle meie eest ära teha. Nad on teinud korda jõekalda Papiniidu sillast peaaegu vanadekoduni välja! See on hämmastav. Au ja kiitus!” laulis politseitöötaja kiidulaulu ja imestas, et selline ettevõtmine tehti just nüüd, keerulisel koroonaajal.

21.04.2020 23.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto