T, 7.02.2023

Põhja-Pärnumaa eelmine vallavanem asub ametisse Lääneranna vallavalitsuses

Pärnu Postimees
Põhja-Pärnumaa eelmine vallavanem asub ametisse Lääneranna vallavalitsuses
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Jane Mets asub uuest aastast tööle Lääneranna vallavalitsuse haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhatajana.
Jane Mets asub uuest aastast tööle Lääneranna vallavalitsuse haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhatajana. Foto: Urmas Luik

Eelmise valimistsükli ajal Põhja-Pärnumaa vallavanem olnud ja enne seda ligemale 11 aastat Pärnu abilinnapea ametit pidanud Jane Mets hakkab uuest aastast tööle Lääneranna vallavalitsuse haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhatajana.

Lääneranna vallavalitsus valis Metsa sellesse ametisse 15. detsembril lõppenud avaliku konkursi raames ja ta asub tööle 4. jaanuarist.

Konkursi komisjon põhjendas valikut Metsa pikaajalise töökogemuse ning väga heade teadmistega nii hariduse-, kultuuri- kui ka sotsiaalvaldkonnas.

Metsa töö põhieesmärk uues ametis on valla hariduse, kultuuri ja sotsiaalvaldkonna strateegiline juhtimine ning igapäevase töökorralduse tagamine. Tema tööülesannete alla kuulub koostöö vallas tegutsevate mittetulundusühingutega; asjaomaste ümarlaudate korraldamine ning arengukavade ja projektitaotluste koostamise nõustamine; hariduse-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna töö juhtimine ja koordineerimine; osakonna tööjaotuse ja vastutuse määramine; munitsipaalharidusasutuste ja -kultuuriasutuste töö koordineerimine ning osalemine nende tegevuste analüüsimisel ja planeerimisel; valla arengukava ning haridus-, huviharidus-, kultuuri-, sotsiaal- ja noorsootööalaste õigusaktide koostamise koordineerimine ja kontrollimine ning valla arengukava, eelarvestrateegia ja eelarve eelnõusse nende valdkondade kohta teabe andmine.

Jane Mets on olnud ligemale 11 aastat Pärnu linna abilinnapea, kus ta vastutas nii majanduse kui hariduse, kultuuri ja sotsiaalvaldkonna eest. Viimased neli aastat töötas ta Põhja-Pärnumaa vallavanemana.

Märksõnad
Tagasi üles