![Pärnumaa kutsehariduskeskuse uus õppehoone.](http://f7.pmo.ee/9B7utIjnqPlXy3NCW-G4Q40LVMQ=/1442x0/filters:format(webp)/nginx/o/2010/11/29/474715t1h3395.jpg)
Kolmapäeval, 1. detsembril võõrustab Pärnumaa kutsehariduskeskus oma uues õppehoones toredaid naabreid Pärnu lastekodust.
Kolmapäeval, 1. detsembril võõrustab Pärnumaa kutsehariduskeskus oma uues õppehoones toredaid naabreid Pärnu lastekodust.
Pärnumaa kutsehariduskeskuse avalike suhete juht Anneli Puudersell rääkis, et lastele loetakse raamatukogus jõulunalju ja muinasjuttu “Väikese varblase jõulud” ning külastatakse jõulukaartide näitust. Kaunistatakse nimelisi piparkooke ja meisterdatakse jõulusoovidega kaarte, mis saadetakse ühiselt jõuluvanale.
“Lapsed saavad koos suurte abilistega külastada juuksurit ja tehakse näomaalinguid,” lubas Puudersell. “Kutsehariduskeskuse pere katab jõululaua ja päkapikk jagab õmbluseriala õpilaste valmistatud kingitusi.”
Idee autorid ja teostajad on esimese kursuse sekretärineiud, kel on varasem kogemus samalaadse ürituse korraldamisega Mängumaal. Ürituse eestvedajad on Kadi Lehtmaa, Piret Reidak ja Iren Hansen. Kaasatud on kogu esimese kursuse sekretäride õppegrupp, koolipere ning rühmajuhataja Anu Laas.