E, 30.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Piltuudis: võlausaldajad jätsid sõnumi seinale

Kalev Vilgats
, Pärnu Postimehe arvamustoimetaja
Piltuudis: võlausaldajad jätsid sõnumi seinale
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pilt on illustratiivne. Ühele kortermajale sodisid ootamisest tüdinenud võlausaldajad võlgnku seinale meeldetuletuseks sõnumi "Jaak, kus on raha?", lisades veel kujundlikult, mida nad kunagisest laenajast arvavad.
Pilt on illustratiivne. Ühele kortermajale sodisid ootamisest tüdinenud võlausaldajad võlgnku seinale meeldetuletuseks sõnumi "Jaak, kus on raha?", lisades veel kujundlikult, mida nad kunagisest laenajast arvavad. Foto: Paul Kaevand

Kilgi 6 kortermajale sodisid ootamisest tüdinenud võlausaldajad võlgnikule maja seinale meeldetuletuseks sõnumi "Jaak, kus on raha?", lisades veel kujundlikult, mida nad kunagisest laenajast arvavad.

Paraku pandi sõnumiga mööda. Majaelanik Paul Kaevand ütles Pärnu Postimehele, et kõnealune Jaak ei ela enam ammu selles majas. Mees on koguni Eesti tolmu oma jalgelt pühkinud ja korter uue omaniku leidnud. "Seda raha ei ole neil kelleltki nõuda," kinnitas Kaevand.

Korteriühistu on teinud politseile avalduse ning asi on seda tõsisem, et õigekirjaveaga küsimusele on lisatud veel haakristi kujutis.

Märksõnad
Tagasi üles