43aastane koduperenaine valiti Pärnumaa kauneimaks vanaemaks (1)

Pärnu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu kauneim vanaema Svetlana Murzina
Pärnu kauneim vanaema Svetlana Murzina Foto: Erakogu

Nädalavahetusel esimesel vanaemade iludusvõistlusel pärjati Svetlana Murzina Grandma Universe Estonia Pärnu tiitliga ehk ta osutus Pärnumaa kauneimaks vanaemaks.

Üleeile valiti Tallinnas klubis Privé suurejoonelisel iluduskonkursil Grandma Universe/Classic Estonia riigi ilusaim vanaema. Peatiitlile ja kroonile pretendeeris 16 osalejat.

Pärnumaa kauneimal vanaemal on neli last ja üks lapselaps. Ta on nooruslik, sportlik ja aktiivne ega vasta sugugi traditsioonilise vanaema kirjeldusele, sest vanaemaks saades tuleb Murzina sõnutsi nooruslikku energiat ainult juurde. “Konkursil osaleda oli katsumus, ma ei ole kunagi varem esinenud suurel laval ega olnud arvuka publiku ees,” sõnas Murzina. Pere ja sõbrad olid tema arvates võistlusel suureks toeks.

Aastaid tagasi polnud kauneima vanaema vorm selline nagu praegu, kuid ühel hetkel ta mõistis, et peab end käsile võtma. “Ma pean olema eeskuju oma lastele ja tulevastele lastelastele,” kõneles ta. Tervisliku toitumise ja fitnessi abiga on tiitli pälvinu kaotanud 60 kilogrammi. Selle aasta alguses läbis ta Londonis fitnessiinstruktorikoolituse ja praegu juhendab kodu lähedal rühmatreeninguid.

Tänavuse konkursi finaalis võtsid mõõtu 43–68aastased vanaemad. Angel Models Agency korraldatud ürituse kaks võitjat said võimaluse esindada Eestit Bulgaarias rahvusvahelisel iluduskonkursil “Grandma Universe 2019”.

Kommentaarid (1)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles