E, 27.03.2023

Galerii ⟩ Kihnu õpilased rahmeldavad õuevahetunnis

Silvia Paluoja
, vabakutseline ajakirjanik
Kihnu õpilased rahmeldavad õuevahetunnis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lumi on lastemagnet, nii ka Kihnu kooli nooremate klasside õpilastele õuevahetunnis, kus korda pidas direktor Jana Ruubel.
Lumi on lastemagnet, nii ka Kihnu kooli nooremate klasside õpilastele õuevahetunnis, kus korda pidas direktor Jana Ruubel. Foto: Mailiis Ollino

Kihnu 41 õpilasega koolis käivad lapsed vahetunni ajal õues, korrapidajaõpetaja hoiab nende rahmeldamisel silma peal ja tegevust jätkub. Algatus pärineb eelmise direktori Jaan Urveti ajast ja jätkub uue koolijuhi Jana Ruubeliga, kes sel esmaspäeval oli ka korrapidajaõpetaja. Teine korrapidajaõpetaja hoidis sel ajal majas toimuval silma peal.

“Meil on kaks pikka söögivahetundi: esimese ajal söövad nooremad ja teisel vanemad. Varem oli nii, et esimese ajal olid õues vanemate ja teisel nooremate klasside õpilased, aga nüüd koroonaga tegime ühe õuevahetunni juurde, et lapsi hajutada,” rääkis direktor.

Väljas tegevusest puudu pole: siin on korvpallirõngas ja male- ja lauatenniselaud, soojal ajal mängivad tüdrukud kummikeksu ja poisid ajavad palli taga. Maha sadanud lumi tegi supertöö ja sellest lustimise magnetist ei vaata keegi mööda.

Märksõnad
Tagasi üles