P, 2.10.2022

Galerii ja video ⟩ Motohooaja lõpetamise paraadsõidul osales tuhatkond tsiklit

Motohooaja lõpetamise paraadsõidul osales tuhatkond tsiklit
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Motohooaja lõpetamise paraadsõit tõi Pärnusse tsiklimehi ja -naisi üle Eesti, aga ka meie naaberriikidest.
Motohooaja lõpetamise paraadsõit tõi Pärnusse tsiklimehi ja -naisi üle Eesti, aga ka meie naaberriikidest. Foto: Mailiis Ollino

Ehkki korraldajad arvestasid sellega, et tänavu tuleb motohooaeg Pärnus koroonapiirangute tõttu lõpetada tavapärasest veidi tagasihoidlikumalt, oli Supeluse tänav paraadsõidu alguseks tsiklitest täies pikkuses umbes ja kaherattalisi ootas ühisele sõidule minekut kõrvaltänavatelgi.

Iga-aastasel motoüritusel, mis tänavu piirdus paraadi ja ansambli Wiiralt õhtuse kontserdiga, seisis ühise sõidu ootel rivis suur osa kohalikke raudruunade taltsutajaid, aga Pärnusse oli tuldud ka Soomest, Venemaalt, Lätist ja igalt poolt Eestistki.

Tartu klubi RC Dominus liige Argo võtab klubikaaslastega sügisese Pärnu sõidu ette pea igal aastal. “Täna oli eriti mõnus tulla, sest ilm on väga mõnus,” ütles ta.

Argo jutu järgi käiakse teistelgi Eesti toimuvatel tsiklimeeste kogunemistel ja sõitudel, ent Pärnu oma on eriline selle poolest, et siin sõidavad peale motoklubide liikmete needki, kes tsiklimeeste organisatsioonidesse ei kuulu ja tulevad niisama koos sõitma ja aega veetma.

Märksõnad
Tagasi üles