Pärnu tunnustas linna parimaid õpilasi
Lisatud pildigalerii!

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Täna toimus kontserdimajas Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt 2011/2012. õppeaasta parimatele õpilastele, keda tunnusid linnapea Toomas Kivimägi ja abilinnapea Jane Mets.

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt õppeaasta parimatele õpilastele.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Parimad õpilased, kollektiivid ja nende juhendajad märgiti ära seitsmes kategoorias. Vastuvõtule olid kutsutud ka koolide kuld- ja hõbemedali kandidaadid.

Pidulik vastvõtt lõppes kontserdiga, mille pani kokku Pärnu muusikakooli direktor Karin Veissmann.

Üleriigiliste konkursside võitjad

Pärnumaa kutsehariduskeskuse õpilane Tauri Villemson
kutsevõistluse „Autotehnik 2012“ võitja
õpetaja: Priit Auväärt

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilane Liisa Soovere
majutusteenindajate kutsevõistluse võitja
õpetaja: Ene Sepa

Pärnumaa kutsehariduskeskuse õpilane Mairi Medell
juuksurivõistluse „Noor Meister 2011“võitja
õpetaja: Õnne Ennusaar

Pärnu muusikakooli õpilane Triin Veissmann
konkursi „Parim noor instrumentalist 2012“ võitja (viiul)
õpetaja: Maire Varma

Pärnu Muusikakooli õpilane Yasmina Bouhouda
konkursi „Lustlik klaver“ võitja
õpetaja: Renata Marksalu

Pärnu Kunstide maja õpilased Kristo Niglas, Kristjan Põldmaa
konkursi „Kooliteater 2012“ gümnaasiumiastme võitjad
Õpetaja: Rein Laos

Pärnu Kunstide maja noorte meeskoor
Rasmus Juga, Kaspar Kurik, Aap Eerik Lai, Markus-Lehar Luur, Kristo Palm, Lennart Post, Reimo Priidik, Egert Pull, Villem Rent, Markus Ritson, Ott Sääsk, Karel Tohv, Gerrit Uudikas, Rasmus Õismets, Romet Rahnu, Arlet Robert Uusna
noorte meeskooride võistulaulmise võitjad
dirigendid: Marika Pärk ja Evelin Mei

Pärnu Kunstide maja lastetantsurühm
Annabel Maripuu, Delia Lilienthal, Marleen Mõttus, Dolores Rabbi, Pilleriin Türnpu, Marta Vunk, Martina Juhansoo, Mia Marii Isand, Anett Leesment, Annaliis Lipp, Alisandra Maripuu, Salme Regina Palu, Hanna-Mirell Sinivee, Saskia Tars, Jackline Kändma, Indra Aruväli
konkursi „Koolitants 2012“ võitjad (mudilaste vanuserühm)
õpetaja: Janne Ristimets

Pärnu Kunstide maja vabatantsurühm
Maria Annusver, Eliise Karpin, Liisa Maria Kerge, Liisa Kiviselg, Krete Kull, Grete Kõlvart, Getter Maripuu, Grete-Getryn Stern, Kelli Tankler, Anete Tolli, Liisi Tuulik, Emily Nora Elizabeth Urla, Triin Veissmann, Lisette Välja, Marta Lotta Värat, Mariann Lepik, Elis Kägo, Fiona Severine Lilienthal, Laura-Liis Pahk, Karolin Kõrnas
konkursi „Koolitants 2012“ võitjad (1. – 3. klassi vanuserühm)
õpetaja: Janne Ristimets

Toomas Volli laulustuudio ansambel Rõõmurullid
Sirle Allikivi, Anna Liisa Ats, Mirjam Kits, Kätlin Kits, Emmeliine Meriste, Angela Absalon, Lauren Kivimägi, Grete Kivikas, Anli Gea Põldemaa, Arabella Saks, Elis Kägo, Mariel Roots
Alo Matiiseni nimelise noorte vokaalansamblite konkursi võitjad
õpetaja: Toomas Voll

Pärnu ühisgümnaasiumi õpilane Karolin Kaup
kirjandikonkursi „Minu tee“ võitja
õpetaja: Elga Raadik

Pärnu ühisgümnaasiumi õpilane Anli Gea Põldemaa
joonistusvõistluse „Minu kingitus“ võitja“
õpetaja: Merike Rahtma

Pärnu ühisgümnaasiumi õpilane Kristin Parts
inglisekeelse kõnevõistluse võitja (Public Speaking Competition)
õpetaja: Eve Merilo

Pärnu Rääma Põhikooli ja Pärnu Spordikooli õpilane Hendrik Tamm
kabevõistluste võitja
õpetaja: Arvi Tamm

Pärnu Kuninga tänava põhikooli koolilehe toimetus
Liisbeth Kirss, Karoliine Kurvits, Kristin Kuusk, Liisa Lotta Tomp, Lisann Treial, Hannabel Hoolma
koolimeedia konkursi võitjad - parim koolileht põhikooliastmes
õpetaja: Marika Hoolma

Pärnu Hansagümnaasium koolilehe toimetus
Ragnar Hõbemägi, Gerli Kodasma, Rahel Mihkelson, Reti Pääslane, Evelin Uus, Kristo Niglas, Siim Naaris
koolilehe konkursi võitjad – parim koolileht 2012
õpetaja: Maria Murumaa

Tantsukooli Waf Dance tantsurühm
Markus Monak, Mark Monak, Richard-Mattias Prints,  Robert Lepik, Rasmus Järvesaar
konkursi „Koolitants 2012“ võitjad (tänavatantsud)
õpetajad: Meeli Pärna, Juss Lindmäe

Rahvusvaheline tunnustus huvitegevuses

Pärnu muusikakooli õpilane Karl Kivi
rahvusvahelisel noorte trompetisolistide konkursil edukas osaleja
õpetaja: Arvi Sommer

Pärnu Kunstide maja ja Pärnu muusikakooli õpilased Mihkel Ojaots ja Julius Koppel
akordioniduo - konkursil „Majova Nutka“ edukas osaleja
õpetaja: Reet Nurming

Pärnu Kuninga tänava põhikooli õpilane Maria Kallau
rahvusvahelisel laste nukuvõistlusel edukas osaleja
õpetaja: Kristel Kallau

Pärnu Vene gümnaasiumi õpilased Alina Beljankova, Alisa Beljankova
kunstikonkursil „ Puškin ja tema looming läbi laste silmade“
õpetaja: Jelena Beljankova

Pärnu Vene gümnaasiumi õpilane Julia Barinova
rahvusvahelisel esseekonkursil edukas osaleja
õpetaja: Tatjana Klevtsova

Pärnu Vene gümnaasiumi õpilane Lilia Chalenko
rahvusvahelisel kunstikonkursil „Maa värvid“ edukas osaleja
õpetaja: Niina Shatalova

Pärnu muusikakooli õpilane Kleer Suursild
rahvusvahelisel konkursil „Noor flöödimängija“ edukas osaleja
õpetaja: Anne Kann

Pärnu kunstikooli õpilane Evelina Zõbina
rahvusvahelisel kunstikonkursil „Aastaajad“ edukas osaleja
õpetaja: Tiina Saidla

Pärnu Kunstide maja õpilased Hanna Brit Jõgis ja Kimo Varik
rahvusvahelisel kunstikonkursil „Penteli kunstikonkurss Jaapanis“ edukad osalejad
õpetaja: Tiina Saidla

Pärnu Kunstide maja õpilased Rael Rent, Tamur Talviku ja Egert Pull
rahvusvahelisel solistide konkursil „Kuldleheke“ edukad osalejad
õpetaja: Anne Uusna

Pärnu Kunstide maja õpilased Karmen Kõrnas, Triin Veissmann ja Maret Palusalu
rahvusvahelistel solistide konkurssidel „Kuldleheke“, „Kaunase talent“, „Carpatian Star“ja „Majowa nutka“ edukad osalejad
õpetaja: Endla Murd

Pärnu Kunstide maja kandleansambel
Triin Schneider, Kristina Põldmaa, Osvald Leidur, Raili Käär
rahvusvahelisel konkursil „Majowa nutka“ edukad osalejad
õpetaja: Tiit Erm

Pärnu Kunstide maja õpilased Kärt Valgenberg ja Olavo Ojatamm
rahvusvahelisel peotantsuturniiril „Reveransam 30“ edukad osalejad
õpetaja: Ants Lopsik

Pärnu Kunstide maja õpilane Karl-Olaf Kollo
rahvusvahelisel kunstikonkursil „Penteli kunstikonkurss Jaapanis“ edukas osaleja
õpetaja: Anu Ojamaa

Pärnu Kunstide maja balletistuudio rühm
Arina Varjonova, Vanessa Vaino, Loreta Janson, Triin Taveter, Laura Kiviselg, Elis Jurkatam, Merili Põllu. Sandra Liivrand, Timandra Rand, Brigitta Kasemets, Maili Peetsalu
rahvusvahelisel konkursil „Majowa nutka“ edukad osalejad
õpetaja: Kersti Adamson

Toomas Volli laulustuudio neidudekoor „Argentum Vox“
Hedi Maaroos, Kaari Tõke, Mirell Jakobson, Keidy Mäekivi, Kai-Riin Karotam, Merili Valdaru, Merlin Kivi, Hanna Mathilda Metshein, Regina Mänd, Brigita Mass, Elise Kukk, Helen Mitrofanova, Anette Maria Eelmäe, Anastasia Poddubko, Kerstin Vestel, Annika Koppel, Madli-Ann Jõesalu, Laura-Johanna Jõesalu, Elis Kajo, Hanna Elisabeth Teearu, Hanna Valk ,Marta Lotta Kukk, Karina-Louisa Puht, Hanna Liis Hendrikson, Kadi Mass
rahvusvahelisel noortekooride konkursil Belgias edukad osalejad
õpetaja: Toomas Voll

Pärnu spordiselts Kalev spordikooli õpilane Tormi Tasane
rahvusvahelistel jalgpallivõistlustel edukas osaleja
treener/õpetaja: Aleksei Galkin

Pärnu vabakooli õpilased Rebecca Särav ja Tuule Lääts
rahvusvahelisel judovõistlusel edukad osalejad
treener/õpetaja: Asko Looga

Pärnu linna spordikooli õpilased Anett Kivikas ja Miina Kask
rahvusvahelistel sõudevõistlustel edukad osalejad
treener/õpetaja: Rita Maier

Pärnu linna spordikooli õpilased
Andreas Lünekund, Markus Ritson, Daniel Liik, Erik Amor, Indrek Järvoja
rahvusvahelistel sõudevõistlustel edukad osalejad
treener/õpetaja: Raini Lelle

Pärnu linna spordikooli õpilased Geir Suursild, Karl Koppel, Maanus Leesment
rahvusvahelistel sõudevõistlustel edukad osalejad
treener/õpetaja: Reet Palm

Pärnu linna spordikooli õpilane Arina Garshina
rahvusvahelistel ujumisvõistlustel edukas osaleja
treener/õpetaja: Artur Tikkerbär

Pärnu linna spordikooli õpilane Endri Vinter
rahvusvahelistel ujumisvõistlustel edukas osaleja
treener/õpetaja: Eve Leppik

Pärnu linna spordikooli õpilased Kerli Kunst, Merili Andla, Pille-Riin Saarepere
rahvusvahelistel võrkpallivõistlustel edukad osalejad
treener/õpetaja: Helju Sutt

Pärnu linna spordikooli õpilased Rait Veesalu, Risto Laanemets
rahvusvahelisel kergejõustikuvõistlusel edukad osalejad
treener/õpetaja: Romet Mihkels

Pärnu linna spordikooli õpilased Keiso Pedriks, Laura Maria Oja, Lisett Luts, Lisette Liivrand
rahvusvahelisel kergejõustikuvõistlusel edukad osalejad
treener/õpetaja: Eva Kuningas

Üleriigiliste aineolümpiaadide võitjad

Pärnu ühisgümnaasiumi õpilane Kristin Parts
Eesti väitlusmeistrivõistluste parim kõneleja
juhendaja: Inga Jaagus

Pärnu Vanalinna põhikooli õpilane Helo Liis Soodla
keeleaeg aineolümpiaadide võitja
õpetajad: Ave Soodla

Pärnu Vanalinna põhikooli õpilane Nora Küüts
inimeseõpetuse aineolümpiaadi võitja
õpetaja: Marje Vaan

Pärnu Vene gümnaasiumi õpilane Anna Dudkina
eesti keele aineolümpiaadi võitja
õpetaja: Leili Sägi

Pärnu Koidula gümnaasiumi õpilane Petra Prints
ajaloo aineolümpiaadi võitja
õpetaja: Madis Somelar

Pärnu Koidula gümnaasiumi õpilane Mihkel Killo
füüsika ainekonkursi Kajakas võitja
õpetaja: Elmu Mägi

Pärnu Ülejõe gümnaasiumi õpilane Kairi Janson
emakeele aineolümpiaadi võitja
õpetaja: Marja Tõnts

Rahvusvahelistel olümpiaadidel ja ainekonkurssidel osalejad

Pärnu ühisgümnaasiumi õpilane Kristin Parts
väitluse maailmameistrivõistlustel edukas osaleja
juhendaja: Inga Jaagus

Pärnu ühisgümnaasiumi õpilane Karl Kontus
UNESCO ülemaailmsel filosoofia esseede võistlusel edukas osaleja
õpetaja: Peedu Sula

Pärnu Koidula gümnaasiumi õpilane Kristo Ment
Eesti – Soome maavõistlus füüsikas ja rahvusvahelise matemaatikaolümpiaadi võistkonna liige
juhendaja: Elmu Mägi

„Aasta aktiivne noor 2012“ laureaadid

Pärnu Raeküla kooli õpilane Rudolf-Gustav Hanni

Pärnu Sütevaka humanitaargümnaasiumi õpilane Kertti Merimaa

„Aasta huvitegevuse parim 2012“ laureaadid

Pärnu Sütevaka humanitaargümnaasiumi, Pärnu muusikakooli ja Pärnu Kunstide maja õpilane Julius Koppel

Pärnu hansagümnaasiumi õpilane Karl Verlin

„Aasta õpilased 2012“

Pärnu Kuninga tänava põhikooli õpilane Karoliine Kurvits

Pärnu Koidula gümnaasiumi õpilane  Kristo Ment

Tagasi üles