/nginx/o/2009/09/29/242174t1hb93a.jpg)
Isamaa ja Res Publica Liit kutsub Toomas Kivimägi valimisliitu ja Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda Pärnus koostööle, et senine Keskerakonna ja Reformierakonna võimuliit suvepealinnas auti mängida.
IRLi Pärnu linnapeakandidaadi Annely Akkermanni sõnutsi taotleb IRL laiapõhjalise koalitsiooni kokkuleppimist veel valimiste eel, et tagada valijale selge pilt, millise uue linnavõimu poolt oma hääl anda.
„Kõik praeguse linnavõimu väljavahetamist ja Pärnu kriisist väljatoomist taotlevad poliitilised jõud peavad endale aru andma, et see ülesanne pole täidetav üksi. Meie valijad soovivad linnavõimu vahetust ja nad tahavad olla kindlad, et saame sellega hakkama - et ükski nende häältest ei muundu pärast valimisi veeks Viisitamme veskile,“ teatas Akkermann.