Toomas Volli lauluneiud näitasid taset

Silja Joon
, kultuuritoimetuse juht
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Viisipidajannad.
Viisipidajannad. Foto: Urmas Luik

Jõgeva gümnaasiumis toimunud Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilise vokaalansamblite konkursil pälvis laureaadi tiitli Toomas Volli laulustuudio neidude ansambel Viisipidajannad.Viisipidajannad pälvisid gümnaasiumiastme neidude ansamblite arvestuses teise koha ja laureaadi tiitli.

Grand prix

läks Gustav Adolfi muusikakooli segaansamblile, mida juhendab Moonika Tooming.Toomas Voll tõdes, et üleriigilisel suurimal jõukatsumisel jäi ta oma õpialste esinemisega igati rahule. “Punktiarvestuses jõudime kolme parema sekka. Tore oli, et meie kava saatis elava muusikaga Pärnu noormeeste trio. Koosseisu kuulusid Rauno Pella trummidel, Martti Laas kontrabassil ja Kalle Pilli kitarril,” rääkis Voll.Žüriile esitati kaks pala, üks neist pidi olema

a cappella

. Sellel konkursil tohib laulda ainult eestikeelseid laule.Pärnut esindasid veel kaks vokaalansamblit Pärnu kunstide majast: neidude ansambel Liisud ja tütarlasteansambel Viis+.Annely Kuninga käe all laulvad Liisud pälvisid “Kuningliku väärikuse” eriauhinna.


Tagasi üles