P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Algas fotokonkurss “Minu vahva pere”

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Facebook
Comments
Foto: Grethe Rõõm

Eesti lasterikaste perede liit ja Bigbank kuulutasid välja fotokonkursi “Minu vahva pere”, millest on oodatud osa võtma kõik nelja ja enama lapsega Eesti suurpered.

Fotokonkursi eesmärk on kujundada hoiakuid ja suurendada avalikku dialoogi lasterikaste perede olukorrast Eestis ning panna inimesi rohkem mõtlema pereväärtustele kiirustavas ühiskonnas. “Kutsume üles kõiki lasterikkaid peresid jäädvustama oma pere pildile, et selle kaudu edasi anda perekonna ainulaadsust ja emotsiooni,” rääkis Eesti lasterikaste perede liidu president Aage Õunap.

Konkursile esitatav perefoto võib olla tehtud vabalt valitud kohas, kuid mitte stuudios ega professionaalse fotograafi poolt. “Tööde hindamisel lähtume ennekõike põhimõttest: üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna. Peale selle arvestame loovust pere jäädvustamisel pildile ja muidugi foto vastavust konkursi tingimustele,” selgitas Bigbanki turundusspetsialist Marve Kadastik.

Pere kohta saab konkursile esitada ühe foto, kus on peal kõik pereliikmed. Tööle tuleb kindlasti juurde märkida foto valmimise aeg ja koht, pildistaja nimi ja kontaktandmed (perekonna esindaja telefon ja e-posti aadress). Fotokonkursi peaauhind on kogu pere fotosessioon fotograaf Mari Pukilt.

Töid oodatakse kuni 30. aprillini MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liidu e-postil pere@lasterikkad.ee või paberkandjal aadressil Tartu 1a, 71004 Viljandi märgusõnaga “konkurss”.

Fotokonkursi võitjad kuulutatakse välja 10. mail Tallinna loomaaias toimuval suurperepäeval, kus tutvustatakse konkursile laekunud töid ja auhinnatakse parimaid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles