Sisukord
Uudised
Postimees

Kilingi-Nõmme parim lumeskulptuur on kiirabiauto

1 min lugemist
Lumelinna ehitamine kulges Kilingi-Nõmmes meeleolukas õhkkonnas. FOTO: Erakogu

Pühapäeval trotsisid ligi 16kraadist pakast Saarde valla elanikud, kes kogunesid Kilingi-Nõmme klubi juurde lumelinna ehitama.

Ürituse korraldaja Galina Rannama teatel tuli lumelinna ehitama seitse võistkonda ja üks üksikisik. Nii valmis linnas seitse skulptuuri, neist omapäraseim Kilingi-Nõmme gümnaasiumi võistkonna ehitatud ürgne punnsilm-sisalik.

Et Saardeski toimus skulptuuriehitajate vahel võistlus, pandi kokku auväärne žürii, mille moodustasid iga võistkonna esindaja ja valla keskkonnaspetsialist Eesi Kolla.

Žürii tunnistas parimaks kiirabivõistkonna ehitatud kiirabiauto. Publiku lemmiku tiitli pälvis eespool nimetatud ürgne loom.

“Võitja sai auhinnaks rändkarika ja suure šampanja,” rääkis Rannama. “Esikolmik sai veel rosetid, kõigile pakuti kringlit, teed ja küpsist. Publiku lemmik sai eriauhinnaks suurema kringli.”

Teiseks platseerus Saarde vallavalitsuse ehitatud “Saardfildi kass”, mis kiideti kohalike laste poolt aga parimaks liulaskmise kohaks. Kolmandaks hinnati Kilingi-Nõmme tervise- ja hoolduskeskuse tiimi ehitatud skulptuur “Kaarfild”.

Rannama teatel lõppes Kilingi-Nõmme meeleolukas lumelinna ehitamise päev pikima liu võistluse ja ühismängudega. Linna pikima liuga sai maha Maru-Mehis Kore. 

Seotud lood
21.02.2020 24.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto