Weekend Festivali pärast muutub Pärnus liikluskorraldus juba sel nädalal

Liiklusskeem, mis kehtib ranna piirkonnas 16. augustil kella üheksast kuni 19. augustil kella kolmeni.

FOTO: Pärnu linnavalitsus

Kahe nädala pärast algava Weekend Festivali jaoks muudetakse Pärnu rannarajoonis juba sel nädalal liikluskorraldust. Suuremad ümberkorraldused liikluses kestavad 16.–19. augustini.

Esimesed väiksemad muudatused toimuvad ranna lähedal juba ülehomme. 9. augustist liiguvad Ranna ja Mere puiesteel vastassuunas raskeveokid, et festivaliala üles ehitada. Samamoodi toimitakse pärast festivali lõppu 22. augustini, et asju ära vedada.

13.–20. augustini suletakse Mere puiestee alates Suvituse tänavast kuni Hedon spaahotellini. 14.–19. augustini on Karusselli ja Aisa tänaval parkimispiirangud.

„Paigaldame lühikestele tänavalõikudele parkimistakistused, et oleks võimalik üksteisest mööduda. Karusselli ja Aisa tänaval saab sõita mõlemas suunas, parkimine on lõiguti keelatud,” ütles linnavalitsuse liiklusspetsialist Toomas Tammela.

16. augustil kella üheksast kuni 19. augustil kella kolmeni kehtib festivali liiklusskeem. Tavaliikluseks on suletud Mere puiestee alates Esplanaadi ja Remmelga tänava ristmikust, Suvituse ja Eha tänav, Supeluse tänav alates Tammsaare puiestee ristmikust, Ranna puiestee alates Kuuse tänavast, Lehe tänav ja Kuuse tänav Ranna ja Tammsaare puiestee vahel. Piirkonda pääseb üksnes eriloaga.

Tammsaare puiesteel suunatakse liiklus ühele teepoolele üksnes Aia ja Supeluse tänava vahelisel lõigul. Ühesuunaliseks tehakse Roosi tänav Kerese ja Supeluse tänava vahel, Pärna tänav Nikolai ja Roosi tänava vahel ja Nikolai tänav Supeluse ja Pärna tänava vahel.

Festivaliala ümbruses on peatumise ja parkimise keeluala, mis piirneb Kuuse tänava, Tammsaare puiestee, Supeluse, Roosi ja Esplanaadi tänava ning Mere puiesteega.

„Vastavalt vajadusele võib tulla teisigi muudatusi, eriti seoses sissesõidu ning peatumise ja parkimise keelamisega,” sõnas Tammela.

Liiklusskeem, mis kehtib ranna piirkonnas 16. augustil kella üheksast kuni 19. augustil kella kolmeni.

Tagasi üles