President tunnustab kodukaunistajaid

Lepanina hotelli tegevjuht Kaisa Vaik ütles, et haljastus on kujunenud pika ajaga, suvelilled valitakse ümbrusse ja terrassile igal kevadel uued. FOTO: Urmas Luik

Eesti kauni kodu konkursi võitjaid autasustab president Kersti Kaljulaid seekord Kilingi-Nõmme klubis. Kodumaakonnast esitasid kandidaadid Häädemeeste, Saarde ja Tori vald ning valiku tegi Pärnumaa omavalitsuste liit. Presidendile esitati tunnustamiseks Häädemeeste vallast Lepanina hotell ja selle omanik OÜ Rannaniidu, Mere­külast Birgit Suitsu kodu Luite kinnistul ning Saarde külast Tamara Everti ja Taivo Raidi elamu.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

“Kaheksa kandidaadi hulgast valik teha oli keeruline: kõik nad on oma kinnistu kujundamisel näinud tohutult vaeva, loonud kaunist koduümbrust suure ­pühendumusega,” kiitis SA Pärnumaa Arenduskeskuse mitte­tulundusühingute konsultant Daisi ­Sprenk.

Ühiskondlike hoonete ja majutusasutuste kategoorias tunnistas hindamiskomisjon esikohavääriliseks Lepanina hotelli kinnistu. Esildises märgitakse, et looduse kätetöö on Lepaninal oskuslikult ära kasutatud ja säilitatud ning saavutatud on suurepärane tulemus, mis pakub silmailu ja paitab meeli.

19.07.2019 23.07.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto