T, 27.09.2022

President tunnustab kodukaunistajaid

Silvia Paluoja
, reporter
President tunnustab kodukaunistajaid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lepanina hotelli tegevjuht Kaisa Vaik ütles, et haljastus on kujunenud pika ajaga, suvelilled valitakse ümbrusse ja terrassile igal kevadel uued.
Lepanina hotelli tegevjuht Kaisa Vaik ütles, et haljastus on kujunenud pika ajaga, suvelilled valitakse ümbrusse ja terrassile igal kevadel uued. Foto: Urmas Luik

Eesti kauni kodu konkursi võitjaid autasustab president Kersti Kaljulaid seekord Kilingi-Nõmme klubis. Kodumaakonnast esitasid kandidaadid Häädemeeste, Saarde ja Tori vald ning valiku tegi Pärnumaa omavalitsuste liit. Presidendile esitati tunnustamiseks Häädemeeste vallast Lepanina hotell ja selle omanik OÜ Rannaniidu, Mere­külast Birgit Suitsu kodu Luite kinnistul ning Saarde külast Tamara Everti ja Taivo Raidi elamu.

“Kaheksa kandidaadi hulgast valik teha oli keeruline: kõik nad on oma kinnistu kujundamisel näinud tohutult vaeva, loonud kaunist koduümbrust suure ­pühendumusega,” kiitis SA Pärnumaa Arenduskeskuse mitte­tulundusühingute konsultant Daisi ­Sprenk.

Ühiskondlike hoonete ja majutusasutuste kategoorias tunnistas hindamiskomisjon esikohavääriliseks Lepanina hotelli kinnistu. Esildises märgitakse, et looduse kätetöö on Lepaninal oskuslikult ära kasutatud ja säilitatud ning saavutatud on suurepärane tulemus, mis pakub silmailu ja paitab meeli.

Märksõnad
Tagasi üles