Sisukord
Uudised
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Päästeamet sulges Tihemetsa sauna

2 min lugemist
Päästeameti külaskäigu järel tuli sulgeda Tihemetsa sauna uks, kuni ettekirjutused täidetud. FOTO: Urmas Luik

Tihemetsa aleviku saunaklubi tabas löök allapoole vööd, kui päästeamet keelas ihuharimisasu-tuse kütmise, sest keris ja katel ei vasta nõuetele ja puudub vajalik taga­varaväljapääs. Keskeltläbi poolsada igalaupäevast leilivõtjat kasutavad nüüd reedeti kas spordihoone elektri­kerisega sauna või sõidavad Kilingi-Nõmme linnasauna. Millal ja kas üldse ­Tihemetsa ajalooline saun uuesti ­ukse lahti teeb, selgub hinnakalkulatsiooni ja asjaomaste arutelu järel.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Tihemetsa ja Kilingi-Nõmme sauna haldab OÜ Saarde Kommunaal, mille juhatuse liige Morten Aasaroht mainis, et päästeamet keelas Hooldekodu tee 2 asuva sauna kütmise vigadest jagusaamiseni. Internetiotsingust selgus, et Tihemetsa saun oli kolm aastat tagasi terve oktoobri suletud kerise remondi tõttu.

“Korda tuleb teha sauna keris ja katel. Tegelikult tuleb uued osta, sest parandada pole kumbagi enam võimalik,” möönis Aasaroht.

Päästeameti ettekirjutuste täitmiseks vajaliku raha kohta peavad otsuse tegema vallavalitsus ja volikogu.

18.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto