Sisukord
Uudised
Postimees

Osa linlasi pelgab spordiväljakut

5 min lugemist
Krundil Pärnus Merimetsa ja Hirve tänava nurgal ei käida sageli kõige paremate kavatsustega. Kogukonna aktiivsed liikmed soovivad platsi korda teha. FOTO: Mailiis Ollino

Paljud suvepea­linna Raeküla elanikud elavnesid läinud aasta lõpus, kui märkasid, et teiste hulgas on linna kaasava eelarve konkursile saadetud idee rajada nende linnaossa spordi- ja mänguväljak.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mullu amatööride sarjas tänavakorvpallis Eesti meistriks tulnud BC Raeküla mängijate Riho Kõivu, Allar Leppindi ja nende mõttekaaslaste idee rajada Merimetsa ja Hirve tänava nurgale rahvasuus Sepa platsina tuntud krundile mitmeotstarbeline sportimis- ja mängukoht võitiski 448 hääle ehk 30,7prot­sendise toetusega. Õige pea aga selgus, et mõnigi Raeküla elanik ei kuulu nende 448 inimese hulka. Kaugel sellest.

Mullu 18. detsembril laekus Pärnu linnavalitsusele pöördu­mine, milles 16 kõnealuse platsi lähedal elavat inimest palusid tungivalt, et kaasava eelarve konkursi võitnud mõtet ei tehtaks teoks. Vastuseisu põhjendatakse muu hulgas sellega, et kogu­konda pole kaasatud ja väljakult hakkaks kostma elukvaliteeti pärssiv müra, mida tekitab näiteks pidev pallipõrgatamine.

17.01.2020 21.01.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto