Sisukord
Uudised
Paberleht

Saarde vallavalitsus plaanib koosseisu muuta

1 min lugemist
Saarde vallavõim plaanib Erli Aasametsa vallavalitsuse liikme ametikohalt vabastada ja võtta abivallavanemana tööle Külli Karu. FOTO: Mailiis Ollino

Saarde vallavolikogu arutab ülehomsel istungil vallavalitsuse koosseisu muudatust, mille kohaselt vabastatakse ametist vallavalitsuse liige Erli Aasamets ning vallavõimu teostavad edaspidi vallavanem Eiko Tammist, abivallavanemad Jaanus Männik ja Külli Karu.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tammist, kelle ettepaneku järgi tahetakse valla juhtimises muudatusi teha, ütles, et valitsemisstruktuuri ümberkorraldamisega soovitakse parandada omavalitsuse juhtimist.

“Volikogu liikmed on kurtnud, et nad pole vallas toimuvasse küllalt kaasatud ja on jäänud valla juhtimisest eemale,” seletas Tammist. “Selle muudatusega on soov koostööd ja infovahetust vallavalitsuse ja volikogu vahel parandada.”

Tammisti sõnutsi peaks kavandatav muudatus koondama valla juhtimise vallamajja, sest Aasamets, kes on ametis Kilingi-Nõmme gümnaasiumi direktorina, ei tööta samas majas. Vallavalitsuse liikmena on Aasametsa töövaldkonnad ehitus, keskkond ja heakord, maa planeerimine, kinnisvara, hanked ja valla areng.

19.05.2020 21.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto