Häädemeeste keskkool hüüab vilistlased kokku

Veste Roosaar
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Häädemeeste keskkool ootab vilistlasi.
Häädemeeste keskkool ootab vilistlasi. Foto: Henn Soodla

Häädemeeste keskkool ootab laupäeval oma vilistlasi kooli kokkutulekule, millega tähistab kihelkonnakooli loomise 135. ja praeguse koolihoone valmimise 45. aastapäeva.


Vilistlaste nädala avaüritus Häädemeestel on sportlik: endiste ja praeguste õpilaste võrkpallivõistkondade kohtumine 21. oktoobril Häädemeeste spordihoones.24. oktoobril on kavas mitu ettevõtmist. Kell 13 süüdatakse mälestusküünlad endiste õpetajate ja töötajate haudadel. Kell 16.15 saab nautida laulustuudio õpilaste kontserti Miikaeli kirikus. Sealt tullakse rongkäigus koolimajja, kus ootavad rõõmsad taaskohtumised klassijuhatajate, sõprade ja armsate klassiruumidega.Koolis on välja pandud mitu näitust ja valminud on viimase viie aasta kokkuvõtlik brošüür.Õhtune koosviibimine algab kell 19 aktusega spordihoones. Järgneb koosviibimine, kus muusikalist meelelahutust pakuvad nii ansambel kui diskor.


Tagasi üles