E, 28.11.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaata, millistesse riigikogu komisjonidesse asusid Pärnumaa saadikud

Pärnu Postimees
Vaata, millistesse riigikogu komisjonidesse asusid Pärnumaa saadikud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Peeter Langovits / Postimees

Riigikogu juhatus kinnitas alatiste komisjonide koosseisud ja riigikogu esimees kutsus kokku nende esimese istungi esmaspäeva hommikul.

Pärnumaalt riigikokku pääsenud saadikutest kuulub Toomas Kivimägi majanduskomisjoni, Mart Helme riigikaitsekomisjoni, Kadri Simson rahanduskomisjoni, Andres Metsoja keskkonnakomisjoni, Jüri Jaanson sotsiaalkomisjoni ja Mark Soosaar õiguskomisjoni.

Keskkonnakomisjoni kuuluvad Deniss Boroditš, Ivi Eenmaa, Valeri Korb, Andres Metsoja, Raivo Põldaru, Mati Raidma, Rein Ratas ja Rainer Vakra.

Kultuurikomisjoni kuuluvad Yoko Alender, Krista Aru, Viktoria Ladõnskaja, Jaak Madison, Aadu Must, Kalle Muuli, Jevgeni Ossinovski, Heidy Purga, Laine Randjärv, Mailis Reps ja Märt Sults.

Maaelukomisjoni kuuluvad Siret Kotka, Heimar Lenk, Lauri Luik, Meelis Mälberg, Ivari Padar, Martin Repinski, Arno Sild, Tanel Talve, Artur Talvik, Terje Trei ja Einar Vallbaum.

Majanduskomisjoni kuuluvad Andres Herkel, Kalev Kallo, Toomas Kivimägi, Mihhail Korb, Maris Lauri, Jaanus Marrandi, Kalle Palling, Mihkel Raud, Erki Savisaar ja Ken-Marti Vaher.

Põhiseaduskomisjoni kuuluvad Jüri Adams, Andres Anvelt, Martin Kukk, Kalle Laanet, Mart Nutt, Andre Sepp, Mihhail Stalnuhhin ja Priit Toobal.

Rahanduskomisjoni kuuluvad Jaak Aaviksoo, Andres Ammas, Martin Helme, Remo Holsmer, Kalvi Kõva, Kersti Sarapuu, Priit Sibul, Kadri Simson, Aivar Sõerd, Tarmo Tamm, Urve Tiidus ja Hardi Volmer.

Riigikaitsekomisjoni kuuluvad Mart Helme, Johannes Kert, Ants Laaneots, Lauri Laasi, Ain Lutsepp, Marko Mihkelson, Marianne Mikko, Madis Milling ja Vladimir Velman.

Sotsiaalkomisjoni kuuluvad Maire Aunaste, Dmitri Dmitrijev, Monika Haukanõmm, Jüri Jaanson, Liina Kersna, Aivar Kokk, Helmen Kütt, Vilja Savisaar-Toomast, Marika Tuus-Laul ja Viktor Vassiljev.

Väliskomisjoni kuuluvad Enn Eesmaa, Hannes Hanso, Eerik-Niiles Kross, Andrei Novikov, Juhan Parts, Henn Põlluaas, Valdo Randpere ja Anne Sulling.

Õiguskomisjoni kuuluvad Raivo Aeg, Igor Gräzin, Olga Ivanova, Uno Kaskpeit, Kristjan Kõljalg, Külliki Kübarsepp, Heljo Pikhof, Mark Soosaar, Imre Sooäär ja Toomas Vitsut.

Tagasi üles