P, 4.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pildid: ilmataat andis teejoonijatele tööpäeva

Facebook Twitter
Comments
Ehkki Pärnus bussijaama ümbruses uue asfaltkatte saanud Pika ja Aia tänava lõigu teekattemärgistuse joonimine lükkus ebasoodsate ilmade tõttu kevadesse, lubas ilmataat siiski Aia tänavale koolimaja juurde ülekäigurajale sebra maalida.
Ehkki Pärnus bussijaama ümbruses uue asfaltkatte saanud Pika ja Aia tänava lõigu teekattemärgistuse joonimine lükkus ebasoodsate ilmade tõttu kevadesse, lubas ilmataat siiski Aia tänavale koolimaja juurde ülekäigurajale sebra maalida. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Ehkki Pärnus bussijaama ümbruses uue asfaltkatte saanud Pika ja Aia tänava lõigu teekattemärgistuse joonimine lükkus ebasoodsate ilmade tõttu kevadesse, lubas ilmataat eile siiski Aia tänavale koolimaja juurde ülekäigurajale sebra maalida.

Pärnu linnavalitsuse majandusosakonna liikluse peaspetsialisti Toomas Tammela ütlust mööda oli ilm eile nii kuiv, et töömehed said Aia tänaval ühe sebra asfaldile värvida. Ent Pikale tänavale sel aastal sebrasid maha märkida ei õnnestu.

"Ilmastik oli eile selline, et sai poolvägisi triibud teele joonida," ütles Tammela. "Tänase ilmaga enam seda tööd teha ei saa."

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles