Sisukord
Uudised
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Hingehaiged otsivad tohtrite abi julgemini

4 min lugemist
Pärnu haigla juhatuse esimehe Urmas Sule (vasakul) kõrval on psühhiaatriakliiniku juhataja Raine Pilli ja 20 aastat tagasi loodud üksuse esimene juhataja Ants Puusild. FOTO: Mailiis Ollino

Täna tähistab Pärnu haigla psühhiaatriakliinik 20. aastapäeva Strandi hotellis konverentsiga “Orgaanilised psüühikahäired ja koostöö teiste erialadega”, avaettekande teeb kliiniku juhataja Raine Pilli.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Erialanõupidamise teema valikut põhjendas doktor Pilli sellega, et ainsana Eesti psühhiaatria­kliinikutest on Pärnu psühhiaatriakliinik suure haiglaga koos ühes aktiivravi korpuses ja seetõttu tehakse koostööd teiste erialadega rohkem kui ehk mujal.

“Meil on ühiseid patsiente, kellel on paralleelselt nii kehalised haigused kui ka psühhiaatrilised probleemid. Oleme tajunud, et järjest rohkem peab teadma piirialastest haigusseisunditest just neuroloogiliste, psühhiaatriliste ja sisehaiguste kohapealt, sest lõikepunkte on palju,” rääkis Pilli, kes kõnelebki eriala asjatundjatest publikule, kuidas psühhiaater astub orgaanika ­jälgedes ehk vaatleb inimest kui tervikut.

28.03.2019 30.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto