N, 8.06.2023

Pärnumaa keskerakondlased ühendasid kaks piirkonda ja valisid uue juhi

Pärnu Postimees
Facebook Twitter
Comments
Keskerakonna Pärnumaa piirkonna juhatusse valiti Marko Šorin, Margus Must, Andrei Korobeinik, Ants Lopsik, Heino Busch, Varje Tipp, Krista Nõmm, Ardo Aasa, Peeter Kais, Avo Keel, Elton Jets, Erika Sonntak.
Keskerakonna Pärnumaa piirkonna juhatusse valiti Marko Šorin, Margus Must, Andrei Korobeinik, Ants Lopsik, Heino Busch, Varje Tipp, Krista Nõmm, Ardo Aasa, Peeter Kais, Avo Keel, Elton Jets, Erika Sonntak. Foto: Erakogu

„Keskerakond on viimaste aastate jooksul tõestanud, et meile läheb Pärnu linna ja laiemalt kogu Pärnumaa käekäik vägagi korda. Piirkond on saanud vajalikke investeeringuid valitsustasandil ning oleme seisnud linna arengu eest ka siinses koalitsioonis. Minu jaoks on tähtis, et Pärnu jääks ka uuel valitsusel prioriteetsete piirkondade hulka. Pärnu maakonnas on 800 keskerakondlast ja on rõõm tõdeda, et tänu uutele liitujatele, esindab Pärnumaa inimesi uues riigikogu koosseisus koguni kaks Pärnumaa piirkonna saadikut,“ rääkis Kadri Simson endast ja piirkonnaga liitunud Andrei Korobeinikust.

Keskerakonna Pärnumaa piirkonna aseesimeesteks valiti Varje Tipp ja Marko Šorin.

Piirkonna juhatusse osutusid valituks Marko Šorin, Margus Must, Andrei Korobeinik, Ants Lopsik, Heino Busch, Varje Tipp, Krista Nõmm, Ardo Aasa, Peeter Kais, Avo Keel, Elton Jets, Erika Sonntak.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles