Piltuudis: kaitseväe toetuse väejuhatus tähistas taasloomise 17. aastapäeva

“17 aasta kestel oleme läbi teinud tormilise arengu kaitseväe logistikakeskusest toetuse väejuhatuseni,” ütles toetuse väejuhatuse ülem kolonel Toomas Susi Eametsas väejuhatuse staabis toimunud rivistusel.

FOTO: Kaitsevägi

Eile tähistas kaitseväe toetuse väejuhatus, mille ülesanne on tagada kaitseväele logistiline ja tagalatoetus, rivistusega oma taasloomise 17. aastapäeva.

“Nende 17 aasta kestel oleme läbi teinud tormilise arengu kaitseväe logistikakeskusest toetuse väejuhatuseni. See areng peab sama tormiliselt jätkuma, et kindlustada koos ülejäänud kaitseväe ja Kaitseliiduga Eesti vankumatut riigikaitset, millele iga eestimaalane saab nii parematel kui halvematel aegadel kindel olla,” ütles toetuse väejuhatuse ülem kolonel Toomas Susi Eametsas väejuhatuse staabis toimunud rivistusel.

2002. aasta 22. mail taasloodud toetuse väejuhatus, mis aastani 2014 kandis nime kaitseväe logistikakeskus, korraldab kaitseväe igapäevast toimimist alates logistikast ja materjalimajandusest ning lõpetades tugiteenuste ja kaitseväe orkestriga. Samuti õpetatakse väejuhatuse logistikapataljonis ja logistikakoolis välja reserv- ja tegevsõjaväelogistikuid ja tervisekeskuses sõjaväemeedikuid.

Tagasi üles