R, 27.05.2022

Jahutusseadmetega liuväli pikendab uisuhooaega

Karl Hütt
, reporter
Jahutusseadmetega liuväli pikendab uisuhooaega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eeskätt oleks jahutusseadmetega uisuväljak mõeldud selleks, et kesklinna koolid saaksid seal kehalise kasvatuse tunde teha ja kõik soovijad nädalavahetustel ja õhtuti ­uisutada.
Eeskätt oleks jahutusseadmetega uisuväljak mõeldud selleks, et kesklinna koolid saaksid seal kehalise kasvatuse tunde teha ja kõik soovijad nädalavahetustel ja õhtuti ­uisutada. Foto: Urmas Luik

Suvepealinna kavandatav jahutusseadmetega liu­väli lubaks talispordihuvilistel uisurõõme nautida veel märtsi lõpus. Niisugune uisuplats peaks plaanide kohaselt valmima järgmise aasta lõpus. Kui kõik läheb nii nagu ­kavandatud, saab samal väljakul suviti mängida jalgpalli.

Eelmise aasta lõpus kirjutas Pärnu Postimees, et korralikku ­uisuväljakut on suvepealinna ­oodatud juba aastakümneid. See puudub siin tänini ja Pärnu jää­hoki­klubi liikmed sõidavad trenni pärast pidevalt Viljandi vahet.

Toona ütles Pärnu linnavalitsuse meedianõunik Teet Roosaar, et järgmise aasta riigieelarves on projekti tarbeks kavandatud 300 000 eurot, et ehitada Rannastaadioni varu­väljakute parkla staadionipoolsesse nurka teisaldatava katuse ja jahutusseadmetega uisuplats.

Märksõnad
Tagasi üles