Sisukord
Uudised
Postimees

Kutselised päästjad vajavad Kilingi-Nõmme uut hoonet

2 min lugemist
Ümberehitamise järel on Kilingi-Nõmme päästekomando töö- ja olmeruumid endisel pööningul. Allkorrusel paiknevad politsei- ja piirivalveameti töö­tajate kabi­netid. FOTO: Urmas Luik

Kilingi-Nõmme päästekomando tegutseb omaaegsest prii­tahtlike pritsumeeste hoonest jäänud osas, mis renoveerimise järel mahutab sama katuse alla nii kutselised tuletõrjujad kui politseinikud. Põhiauto asub 1928. aastal ehitatud pritsu­kuuris ja õnnetuskohalt naasnud ­masinaid tuleb pesta tänaval suviste linnaürituste keskse koha, suveaia vahetus naabruses.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Lääne päästekeskuse Kilingi-Nõmme komandot külastanud siseminister Mart Helme viitas jutuajamises, et uue riigieelarve üks eelistusi on päästjate töötingimusi parandada.

Saarde vallakeskuses Pargi 4 ­ajaloolise hoone remondi järel 2007. aastal kolis päästekomando allkorruselt ümber pööningule väljaehitatud ruumidesse, kus on kaks töökabinetti, õppeklass ja komando olmeruum. Allkorrusele päästjatest vabaks jäänud pinnale asusid senini mujal töötanud konstaablijaoskonna politseinikud.

16.10.2019 18.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto