Sisukord
Uudised
Postimees

Paide maantee ristmikul hakatakse teekatet parandama

1 min lugemist
Paide ja Riia maantee ristmikul plaanitava teeremondi ajal on Paikuse poolt sõitjate jaoks vasakpööre ja otse sõitmine keelatud. FOTO: Urmas Luik

Pärnus Riia ja Paide maantee ristmikul parandatakse järgmise nädala alguses teekatet, kõige enam segavad teetööd Paikuse poolt tulijaid ja sinna minejaid.

Töid teeb maanteeameti tellimusel OÜ Viamer Grupp. Ettevõte on linnavalitsusele teatanud, et tõenäoliselt parandavad nad teekatet esmaspäeval, teisipäeval ja võib-olla ka kolmapäeval, kuid täpne aeg sõltub ilmast.

Riia maanteel freesitakse üles rööpasse sõidetud asfaltkate ja paigaldatakse uus. Riia poolt tulijatel on teekatte parandamise ajal kinni üks sõiduradadest, otse ja paremale saab sõita.

Paikuse poolt tulles õnnestub paremale keerata, otse ja vasakule sõita pole võimalik. Riia poole sõitmiseks tuleb Neste bensiinijaama juurest Liivi teele minna ja maanteele tagasi keerata. 

Linna poolt lõunanaabrite pealinna poole minnes on otse sõita ja Raeküla kooli poole keerata võimalik. Paikuse poole vuramiseks tuleb ristmik ületada ja pärast töötsooni tagasipööre teha.

Liiklust reguleeritakse ajutiste liiklusmärkidega.

Foorid lülitatakse kas kollasele režiimile või välja. Raeküla kooli juures reguleerivad jalakäijate teeületust reguleerijad.

Seotud lood
21.02.2020 24.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto