Galerii: Inglipuu aitab täita Pärnumaa laste jõulusoove

Copy

11. aastat leiab Maxima kaupluste Inglipuudelt ligikaudu 2100 lapse jõulusoovi, mille täitmisele saab kaasa aidata igaüks. Pärnu Maxima puul ripub Pärnumaa 20 lapse kingisoov.

“Koostöös kohalike omavalitsustega on Inglipuu viimase kümne aasta jooksul toonud jõulurõõmu tuhandete ja tuhandete laste silmadesse. Näeme, et aastast aastasse on kasvanud inimeste soov head teha ja seetõttu suurendasime kingisooviga laste ringi,” sõnas Maxima turundusdirektor Janne Laik. 

Neljandat pühadehooaega Inglipuu patrooni Gerli Padari sõnutsi on ingel olla ja lapse jõuluunistus täita imelihtne. “Oma soovi ja rahakoti järgi saab igaüks valida Inglipuult sobiva kingisoovi, tasuda selle eest kassas ning jätta kingitus poe infoletti või kassasse. Kutsun kõiki Eesti inimesi üles head tegema, sest eesootav pühadeaeg peaks täitma kõikide unistused,” ütles kahe tütre ema Padar.

Lastele, kelle soov ripub Inglipuul, võib kinke osta ka mujalt või neid hoopis ise valmistada ja tuua samasse poodi, kust kingisoov võetud.

Kingitused pakitakse ja toimetatakse valdade ja linnade sotsiaaltöötajate abiga jõulupühadeks lasteni. Kinke saab Pärnu kauplusesse viia 8. detsembrini.

Tagasi üles