Sisukord
Uudised
Postimees

Vabatahtlike kirega nihutab kas või mägesid paigast

7 min lugemist
Noored pärnakad Karoliine Aus (vasakul) ja Johanna Roos korraldasid suvel naudingufestivali Tunne ja tänavaartistide festivali Walk ning pälvisid MTÜ Tundena tunnustuse. FOTO: Mailiis Oilino

Vabatahtlike panuse ja kirega võib kas või mägesid paigast liigutada, aga kui neid märgatakse ja tunnustatakse, siis karjatavad nad “Appi, mind kiidetakse!”. Ja peabki kiitma, sest kuidas muidu oleks toimunud sellised lummavad üritused, nagu näiteks öövalgusfestival, rahvusvaheline ratsaspordivõistlus suvepealinnas, Libatse romuralli, perepäev Kaitse­inglid Vändras ja veel paljud muljet avaldavad ette­võtmised.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tähelepanuväärne on ettevõtete toetus vabaühendustele, nii nagu seda on teinud Kihnu Veeteed, Karo Mets, Cramo Estonia, K.Met, Pärnu linna- ja vallavalitsused. Ikka selleks, et korraldajate silmad säraksid ja uudsed mõtted teostuksid.

Vabatahtlike südamesoojusega toimuvad harivad tunnid Tori sotsiaalmajas, rajatakse lastele mänguväljakud kohalike panusega ja projektiraha ootamata, treenitakse noori maastikuviburajal, sisustatakse tegevustube ja ärgitatakse taas jooksma Pärnu kahe silla vahet ja sportlikult aega veetma.

29.11.2019 03.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto