Sisukord
Uudised
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Linn nõuab Audru ringrajale kahe ja poole kuu pärast müratõkkeid

2 min lugemist
Pärnu linnavalitsus nõuab Audru ringraja omanikult detailplaneeringukohaste müratõkete väljaehitamist hiljemalt 1. maiks. FOTO: Ants Liigus

Pärnu linnavalitsus nõuab Audru ringraja omanikult detailplaneeringukohaste müratõkete väljaehitamist hiljemalt 1. maiks.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

“Tänases Pärnu Postimehes avaldatud artiklist “Ringrajaäärse tehnokülaga püüab omanik müra vähendada” võis jääda mulje, et ümberkaudsed elanikud peavad müra taluma kuni uue detailplaneeringu kehtestamiseni. Nii see siiski pole: uue detailplaneeringuga on võimalik veel tõhusamaid mürameetmeid kokku leppida, praegu nõuab linnavalitsus kehtiva detailplaneeringu kohaste müratõkete lõplikku väljaehitamist hiljemalt selle aasta 1. maiks,“ ütles Pärnu linnavalitsuse meedianõunik Teet Roosaar.

Ringrajal kehtib Audru vallavolikogu 13. märtsi 2009. aastal kehtestatud Audru ringraja kinnistu detailplaneering, mis on ellu viidud osaliselt. Rajatud on ringrada ja seda teenindavad hooned, kuid lõplikult on välja ehitamata müratõkked, vajalikus mahus parklad pealtvaatajate tarvis.

18.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto