Osa Vana-Rääma tänavast on kolm päeva suletud

Pärnu Postimees
Copy
Pärnus Vana-Rääma tänaval uuendatakse selle nädala lõpul ja järgmise alguses teekatet.
Pärnus Vana-Rääma tänaval uuendatakse selle nädala lõpul ja järgmise alguses teekatet. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Asfaltkatte uuendamise tõttu on Pärnus neljapäeval, reedel ja esmaspäeval liikluseks suletud Vana-Rääma ja Allika tänava eri lõigud.

Pärnu linnavalitsuse teatel sõidavad bussid sel ajal Rääma ja Kaevu tänava kaudu ning linnast väljuval suunal Nooruse maja juures ei peatu.

Neljapäeval kella üheksast hommikul hakatakse freesima Vana-Rääma tänava Tallinna maantee ja Aru tänava vahelist lõiku. Sõidukiga tööde ajal sinna ei pääse.

Reedel on kavas liiklejaile avada Vana-Rääma tänava Tallinna maantee - Aru tänava lõik ja hakata freesima Vana-Rääma ja Allika tänavat Aru tänavast aiandi sissepääsuteeni. Tallinna maantee poolt on võimalik sõita Aru tänavani, Rääma tänavalt Vana-Rääma tänavale keerates ootab 200 meetri pärast ees umbtee.

Laupäeval-pühapäeval on töödes paus ja freesitud lõikudel saab sõita.

Esmaspäeval on plaanis asfaltida mõlemad teelõigud ehk Vana-Rääma ja Allika tänav Tallinna maanteest aiandi sissepääsuteeni. Kuni tööde lõpuni tänavatel sõita ei saa, bussiliiklus on kõigil kolmel päeval ümber suunatud Rääma ja Kaevu tänava kaudu.

Vihmaga võivad tööd päeva võrra edasi nihkuda.

Tagasi üles