N, 8.12.2022

Galerii ⟩ 15. muusikakohvik tõi pered emadepäeva tähistama

15. muusikakohvik tõi pered emadepäeva tähistama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Jana Tringi erakool korraldas juba 15. korda muusikakohviku emadele ja vanaemadele. Taas Pärnu Strandi hotellis avatud kohviku uksed olid avatud õhtuni ja kuulata sai nii ilusat muusikat kui maitsta head-paremat, mille olid valmistanud naiskoori Põllepaelad lauljad.

Esinesid erakooli laulustuudio mudilased, solistid, stuudiokoorid Primo ja Supremo, muusikaosakonna pilliõppijad, ansambel Kõlarüü ja naiskoor Põllepaelad: pisikestest, kahe ja poole aastastest mudilastest kuni täiskasvanud lauljateni. Kokku käis lavalt läbi pea 100 esinejat.

Sissepääsuks oli sel aastal sümboolse summa eest õnneloosi pilet, loteriist saadud tulu annetab kool heategevuseks. Kohvikupäeva jooksul toimus viis õnneloosi, kus külalised võisid hea õnne korral oma piletiga lunastada vahvaid auhindu.

“Praegu, mil maailm ja inimesed on nii-nii katki, on väga oluline, et pered hoiaksid kokku ja saaksid koos kvaliteetaega veeta. Emadepäeva muusikakohvik on kummardus elu andjaile ja meil tuleb seda elu hoida,” ütles ​kooli arendusjuht Heli Tammsalu.

Muusikakohvik on ühes ja samas kohas pea igal aastal toimunud 2008. aastast. “Kohapeal pole saanud korraldada sündmust vaid piiranguaastatel, aga ära pole see kunagi jäänud,” kinnitas Tammsalu. 2020. aastal korraldati üritus virtuaalselt kooli kodulehel ja eelmisel aastal Koidula muuseumi aias. Tänavu jõudis kohvik tagasi Strandi.

Märksõnad
Tagasi üles