K, 6.12.2023

Kaunase hansadelegatsioon külastab Pärnut

Raido Keskküla
, veebitoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Ants Liigus

Täna ja homme viibib Pärnus seoses järgmisel aastal toimuvate 30. rahvusvaheliste hansapäevadega delegatsioon hansalinnast Kaunasest.


Visiidi eesmärk on sõlmida kokkulepped Kaunase linnapea vastuvõtuks Pärnus 2010. aastal, teatas Pärnu linnavalitsuse pressiesindaja Maria Murakas-Ollo.Rahvusvaheliste hansapäevade traditsiooniline osa on järgmise aasta korraldajalinna, seega Kaunase linnapea vastuvõtt. Kohtutakse ka 30. rahvusvaheliste hansapäevade produtsendi Jana Moosarega ning projektide koordinaatori Ulla Lehtsaarega.Pärnut külastavad Kaunase linnavalitsuse kultuuriosakonna juhataja Sigitas Sliazas, "Hanza Kaunas 2011" direktor Darius Rumsas, „Hansa Kaunas“ direktor Ruta Rumsiene, festivali korraldaja Daina Urbaitiene ja välissuhete spetsialist Lina Duobaite.2011. aasta rahvusvahelised hansapäevad toimuvad Kaunases.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles