Pank annab Pärnu sotsiaalosakonnale 14 arvutit

Arvutid. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Ants Liigus

Swedbanki Lääne-Eesti regioon andis heategevuslikul eesmärgil Pärnu linnavalitsuse sotsiaalosakonnale üle kasutatud arvutid.

Juuni lõpul andis Swedbanki Lääne-Eesti regiooni juht Egon Jekabson Pärnu linnavalitsuse sotsiaalosakonnale üle 14 arvutit koos monitoride, klaviatuuride ja muu juurdekuuluva vajalikuga, vahendas Pärnu linnavalitsuse pressiesindaja.

Tegemist on pangas kasutusel olnud arvutitega, mis uuemate vastu välja vahetati. Et töökorras arvuteid mitte utiliseerimisele saata, organiseeris Swedbanki Lääne-Eesti regiooni ärikliendihaldur Gerli Puusild nende üleandmise sotsiaalosakonnale, et need siis juba sotsiaalasutustesse jõuaksid ja uued kasutajad saaksid.

Pangalt annetusena saadud arvutid on mõeldud asutuste klientidele ja lasteküla lastele kasutamiseks.

Arvutid lähevad toimetulekukoolile, Pärnu lastekülale, Tammiste hooldekodule ja erivajadustega inimeste rehabilitatsioonikeskusele. Enamik neist on arvutid juba kätte saanud.

Sotsiaalosakonna juhataja Aika Kaukver selgitas, et kuigi asutustes on igapäevatöö tegemiseks arvutipark piisav, laienevad tänu lisanduvatele arvutitele oluliselt hooldekodu ja rehabilitatsioonikeskuse klientide ning toimetulekukooli ja lasteküla laste võimalused arvutit kasutada.

Tagasi üles