T, 28.11.2023

Pank annab Pärnu sotsiaalosakonnale 14 arvutit

Raido Keskküla
, veebitoimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Arvutid
Arvutid Foto: Ants Liigus

Swedbanki Lääne-Eesti regioon andis heategevuslikul eesmärgil Pärnu linnavalitsuse sotsiaalosakonnale üle kasutatud arvutid.

Juuni lõpul andis Swedbanki Lääne-Eesti regiooni juht Egon Jekabson Pärnu linnavalitsuse sotsiaalosakonnale üle 14 arvutit koos monitoride, klaviatuuride ja muu juurdekuuluva vajalikuga, vahendas Pärnu linnavalitsuse pressiesindaja.

Tegemist on pangas kasutusel olnud arvutitega, mis uuemate vastu välja vahetati. Et töökorras arvuteid mitte utiliseerimisele saata, organiseeris Swedbanki Lääne-Eesti regiooni ärikliendihaldur Gerli Puusild nende üleandmise sotsiaalosakonnale, et need siis juba sotsiaalasutustesse jõuaksid ja uued kasutajad saaksid.

Pangalt annetusena saadud arvutid on mõeldud asutuste klientidele ja lasteküla lastele kasutamiseks.

Arvutid lähevad toimetulekukoolile, Pärnu lastekülale, Tammiste hooldekodule ja erivajadustega inimeste rehabilitatsioonikeskusele. Enamik neist on arvutid juba kätte saanud.

Sotsiaalosakonna juhataja Aika Kaukver selgitas, et kuigi asutustes on igapäevatöö tegemiseks arvutipark piisav, laienevad tänu lisanduvatele arvutitele oluliselt hooldekodu ja rehabilitatsioonikeskuse klientide ning toimetulekukooli ja lasteküla laste võimalused arvutit kasutada.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles