T, 21.03.2023

Turismitalud avasid uksed: Kõveri puhkekeskuses lasti vibu ja Allikukivil mekiti rabarberiveini

Turismitalud avasid uksed: Kõveri puhkekeskuses lasti vibu ja Allikukivil mekiti rabarberiveini
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Täna avasid maaturismiettevõtted juba viiendat korda uksed külastajatele, et tutvustada oma ettevõtet ja teenuseid. Igal ettevõttel on külalistele isiklik pakkumine.

Kõveri puhkekeskus

Saarde vallas Kõveri puhkekeskuses jagus täna külastajaid ja uudistajaid oli tulnud nii Tartust, Pärnust kui Tõstamaalt.

Puhketalu pererahvas pakkus võimalust inspektori juhendamisel lasta maastikuvibu ja matkata kohalikul Ura jõe kallastel kulgeval ja omaaegseid talukohti läbival matkarajal.

Suurest teest kõrvale jääv Kõveri puhkekeskus on rajatud vanale talukohale ja pakub just aktiivse puhkuse võimalusi.

„Sellist avatud uste päeva on väga vaja: saab tutvuda, kes millega tegeleb, ja suhelda otse pererahvaga,” märkisid täna puhkekeskust külastanud uudistajad.

Allikukivi veinimõis

Saarde vallas Tihemetsa lähedal Allikukivi veinimõisas oli tänasel avatud uste päeval mõisa nimele kohaselt võimalik degusteerida kohalikke veine, tutvuda veinivalmistamisega ja uudistada marjaistandust.

Veinimõisa pererahvas Raili ja Roman Hein olid hõivatud külastajate võõrustamisega juba hommikust saati. Kaugemad huvilised olid kohale tulnud Tallinnast, Tartust, Jõgevalt ja Eesti veinipealinnast Põltsamaalt.

Muusikaelamuse pakkus külalistele Avo Otsa trompetikvartett. Veinimõis korraldab põnevaid kontserte terve suve ja teiste seas astuvad üles Jarek Kasar, Riho Sibul, Hedvig Hanson.

Solar Caravan Park Lemmetsa külas

Pärnu linna Lemmetsa külas tutvustasid Lõosilma talu pererahvas Lea ja Peeter Viik oma karavanparklat, mis saab energia päikesepaneelide kaudu.

Pererahva sõnade kohaselt on tänavu juba parklas peatunud mitu väliskülalist, kes on olnud üllatunud, et maakohas asub seesugune rajatis.

Märksõnad
Tagasi üles