Öist orienteerumist nautis veerand tuhat inimest ja hulk lemmikloomi

Neljapäeva õhtul rahvusülikooli 99. aastapäeva puhul toimunud Tartu ülikooli Pärnu kolledži tudengite korraldatud ööorienteerumine tõi kolledžisse üle 250 huvilise. Paljud olid kaasa võtnud oma neljajalgse sõbra, nii et ööpimeduses liikumist nautis ka pea 20 koera.

“Ilm oli eile päris tuuline ja jahe, pärast pea tunnipikkust orienteerumist oli mõnus aurav glögi väga menukas kaup,” sõnas ürituse peakorraldaja, Pärnu kolledži ettevõtluse eriala kolmanda kursuse tudeng Viktor Tund. Nimelt said raja läbinud end kosutada sooja glögi ja kringliga.

Osalejate vahel, kes endast rajal meeleolukaid pilte tegid ja need ürituse Facebooki lehele laadisid, läks loosi hulganisti auhindu. Tunni sõnutsi postitati pilte väga ohtralt ja kõiki neid iseloomustas lustlik ja positiivne meeleolu. “Tundub, et vaatamata kõledale tuulele rahvas tõesti nautis öist linna peal liikumist,” arvas korraldaja.

Pildigalerii avaldatakse kolledži kodulehel ja Pärnu Ööorienteerumise Facebooki lehel järgmise nädala jooksul.

Pärnu öös orienteeruti juba kolmandat korda, nii et tegu on juba traditsiooniga. Järgmine kord tuleb kevadel, kui tähistatakse kolledži aastapäeva.

Tagasi üles