L, 10.06.2023

Korruptsiooniga võitlev parlamenti pürgija deklareeris aasta teenistuseks vaid tuhat eurot

Sirle Matt
, reporter
Facebook Twitter
Comments 9
Edmond Penu, kes kes on väidetavalt varatu ja sama hästi kui sissetulekuta, postitas läinud aasta detsembris sotsiaalmeediasse Hispaania reisi pilte, millest ühel poseerib katamaraani roolis.
Edmond Penu, kes kes on väidetavalt varatu ja sama hästi kui sissetulekuta, postitas läinud aasta detsembris sotsiaalmeediasse Hispaania reisi pilte, millest ühel poseerib katamaraani roolis. Foto: Urmas Luik

Mulluse huvide deklaratsiooni järgi on Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ridades 26 häälega Pärnu linnavolikokku pääsenud väikeettevõtja Edmond Penu puupaljas ega teeni midagi. Uskumatult pisikese summaga läbiajajaid leiab riigikokku pürgijate seast teisigi.

Riigikokku kandideeriv ning korruptsiooni, ebaususe ja ahnete kohtutäiturite vastu võidelda lubav Penu ei soostunud selgitama, kuidas ta suutis alla 90eurose sissetulekuga kuus peret üleval pidada, lapsi toita. Ja kas on mingi seos tema varatu oleku ja võla vahel kohtutäituri vastu? Ta lausus üksnes, ​et kõik andmed, mis ta on huvide deklaratsioonis enda kohta esitanud, vastavad tõele.

Facebook Twitter
Comments 9

Märksõnad

Tagasi üles