L, 9.12.2023

Galerii: maal elamise päeval toodi Ares välja koduloomadki

Silvia Paluoja
, reporter
Copy

Tori vallavanem Lauri Luur ja volikogu esimees, ettevõtja Enn Kuslap küpsetasid maal elamise päeval Sindi raekoja ees pannkooke, moosid tõi oma keldrist abivallavanem Signe Rõngas. Koos oodati neid, kellele rääkida, milliseid teenuseid saab vallamajas, kuidas on korraldatud sotsiaalhoolekanne, milliseid plaane tehakse piirkonna arendamisel. Toeks oli abivallavanemad Jana Malõh ja Priit Ruut ning kommunikatsiooninõunik Katariina Vaabel.

“Meil on plaanis küpsetada 12 000 pannkooki: iga elaniku kohta üks,” mainis vallavanem.

Esimese maal elamise päeva kohta arvas vallaelu juhtiv tandem muigamisi, et linnas elamise päeva ei ole mõistlik korraldada ja kõnealune üritus toimub küll keskustes, kuid põllul sellist ettevõtmist ju ei tee.

Tori vallasisese linna Sindi raekoja juures assisteeris oma kohalolekuga suhtlusametnikke töötukassa, mille töövahetusnõustaja Eneken Uudre ja juhtumikorraldaja Külli Mitt selgitasid töö- ja enesetäiendamisvõimalusi ning piirkonna eeliseid ja töökäte vajadust. Nad veensid, et töötukassat pole vaja karta, sest hüva nõu saab sealt seegi, kellel leivateenimise koht olemas.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles