iDeal kampaania

Sotsiaalkindlustusamet korraldab tööd ümber

Veebruarist muutub sotsiaalkindlustusameti osakondade ja selle piirkondlike pensioniametite struktuur, mille järgi senist Pärnu pensioniameti piirkonda hakkab haldama Lõuna pensioniamet.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Alates 1. veebruarist muutub sotsiaalkindlustusameti osakondade ja selle piirkondlike pensioniametite struktuur, mille järgi senist Pärnu pensioniameti piirkonda hakkab haldama Lõuna pensioniamet.


Ümberkorraldusega elanike teenindamises muutusi ei toimu, samaks jääb ka teenistujate koosseis.Sotsiaalkindlustusameti avalike suhete juhi Elve Tontsi teate kohaselt jäävad klienditeenindused oma senistesse asukohtadesse ja on avatud kõikidel tööpäevadel ilma vaheajata nagu seni.Senise nelja piirkondliku pensioniameti asemel moodustub kaks piirkondlikku pensioniametit: Põhja ja Lõuna pensioniamet.Lõuna pensioniamet hõlmab senise Tartu ja Pärnu pensioniameti piirkonna ning teenindab Jõgeva-, Põlva-, Tartu-, Valga-, Viljandi-, Võru-, Hiiu-, Lääne-, Pärnu- ja Saaremaa elanikke.Põhja pensioniamet hõlmab senise Tallinna ja Virumaa pensioniameti piirkonna ning teenindab Tallinna, Harju-, Rapla-, Järva-, Ida-Viru- ja Lääne-Virumaa elanikke.Sotsiaalkindlustusameti struktuuri ja koosseisu muutmine on seotud ümberkorraldustega töö juhtimisel ja rahaliste vahendite säästlikumal kasutamisel. Samuti väheneb ameti struktuuriüksuste arv.

Tagasi üles