Indrek Tarand: Riigikokku minek on mulle esmatähtis (8)

Pärnu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Indrek Tarand.
Indrek Tarand. Foto: Tairo Lutter

Sotsiaaldemokraatide nimekirjas Pärnu esinumbrina riigikokku kandideeriv Indrek Tarand ütles ERRile intervjuus, et kuigi teda huvitab Euroopa Komisjoni voliniku amet, on riigikokku minek talle esmatähtis.

Küsimusele, millised on teile olulised Pärnu piirkonnaga seotud teemad, mida te soovite riigikogu valimiste kampaania ajal käsitleda, vastas Tarand: „Kavatsen kuulata justnimelt selle kampaania ajal Pärnu inimeste käest, mismoodi nemad maailma asju mõistavad, käsitlevad ja milliseid muutusi nad soovivad. Aga ma rõhutan, et riigikogu valimised ei ole mingisugune regioonide iludusvõistlus ja riigikogu ei valita mitte selleks, et Pärnu, Võru või Narva inimestel oleks mingi vetoõigus või monopoolne õigus kehtestada oma soove. Riigikogu valimised on siiski Eesti Vabariigi tuleviku käsitlemise instrument.”

Tarand rääkis intervjuus veel valdkondadest, milles ta võiks valimistel sotside programmi panustada, ja tselluloositehase rajamise võimalikkusest Eestis.

Kommentaarid (8)
Copy
Tagasi üles