Sisukord
Uudised
Postimees

Forwardspace teenib kasumit ja plaanib laieneda

2 min lugemist
Koostöötamiskeskuse Forward­space üks eestvedajatest Silver Smeljanski tõdes, et ­ettevõtmine on saanud küll toetusi Pärnu linnalt ja kohaliku omaalgatuse programmist, kuid selletagi oleksid nad kasumis. FOTO: Lilli Tölp

Sügisel teist sünni­päeva tähistava koostöötamiskeskuse Forwardspace majandusaasta aruanne kinnitab ettevõtmise edu, kuna möödunud aastal teeniti üle 47 000 euro tulu, jõuti kasumisse ja värvati esimesed palgasaajad.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Forwardspace’i kaasasutaja Silver Smeljanski sõnutsi teenib keskus tulu ürituste korraldamise ja kontoripindade rendiga. Ettevõtmine on saanud tuge nii Pärnu linnalt kui kohaliku omaalgatuse programmist. “Toetused ei ole olnud suured, aga siiski abiks. Keskus on kasumlik ka siis, kui need tuludest maha arvata,” lausus Smeljanski. “MTÜna me aga kasumit ei taotle ja meie ainus eesmärk on olnud toimetada võlata. Meid on senised tulemused üllatanud, kuna sarnased keskused nii Tartus kui Tallinnas kinnitavad, et kulude-tuludega tasakaalu jõudmine võttis ikka mitu aastat.”

11.07.2019 13.07.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto