Jannseni preemia pälvinud Ando Palginõmm: See on tunnustus tervetele eluviisidele
Vaadake videot Jannseni preemia laureaatidest!  

Täna õhtul Pärnu Lastepargis pidulikul tseremoonial tunnustati mitut silmapaistvat inimest, muu seas anti üle Jannseni-nimeline preemia, mille pälvis Ando Palginõmm pikaaegse panuse eest kultuuri ja spordielu edendamisel.

Kunagine kergejõustikutreener ja õpetaja Palginõmm on seda tööd teinud üle poole sajandi. "See on tunnustus spordile, kehakultuurile ja tervetele eluviisidele, mida ma olen kogu elu propageerinud," sõnas Palginõmm.

Veel anti üle AS Wendre kultuuripreemia, millega tunnustatakse aktiivseid kultuuri- ja hariduselu edasiviijaid. Selle pälvis Laine Mägi, kes on paljudele teada kui Sirje teleseriaalist "ENSV" ja näitleja rohketest etendustest, teistele jällegi kui tantsukooli direktor.

Pärnu Postimees andis välja ka auhinnad arvamusloovõistluse "Meie mure, minu lahendus" võitjaile. Sel konkursil oli gümnasistidel ja tudengitel võimalik saata arvamuslugu repliigi, pikema arutluse või videona.

Konkursi võidutöö "Minu kiri Eestile" kirjutas Christina Värno, võidurepliigi autor oli Margit Viies ja võiduvideo tegija Richard Annilo.

Tagasi üles