Sisukord
Uudised
Paberleht

Lottemaa teelõigul on poole aastaga hukkunud kolm inimest

4 min lugemist
Sellel viiekilomeetrisel teelõigul on poole aastaga hukkunud kolm inimest neljas avariis. FOTO: Mailiis Ollino

Häädemeeste vallas Pärnamägede pagariärist mööda viiv Reiu-Uulu teelõik on kurikuulus liiklusõnnetuste rohkuse poolest. Nüüd nõuavad kohalikud maanteeametilt lahendust, sest aasta algusest on siin juhtunud juba mitu õnnetust, millest kolm on lõppenud surmaga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kurikuulsa teelõigu ääres elav Aivar Pokk osutab oma koduväravast läbi suure hekiaugu maantee suunas, kust paistavad tee ääres tumedaks tõmbunud muru ja üksik sinine küünal. Seal põrkasid alles kaks nädalat varem kokku Mercedes-Benz ja Volvo, mille kaassõitja hukkus. “Selle koha peal oli see Mercedes ja Volvo oli põiki tee peal,” meenutab Pokk. Tema oli sel ajal küll kodus, kuid märkas toimunut alles mõnda aega hiljem. Plastmassi tükke oli lennanud isegi paarkümmend meetrit eemale, Poki kodu ette tee peale ja heki sisse.

​Kuu varem oli samal maanteelõigul juhtunud õnnetus mootorrattaga. See lõppes küll õnnelikult, kuid Poki sõnutsi oli mootorrattur tükk aega teeäärse rohumaa peal lamanud, enne kui kiirabi kohale jõudis. Aprillis aga sõitsid samas kohas kokku veoauto ja kaubik, mille juht hukkus, ja veebruaris vabariigi aastapäeval hukkus pagariäri juures teed ületanud vanaproua, kes jäi veoauto alla.

07.08.2020 11.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto